OBÓZ PŁYWACKI, SUCHA BESKIDZKA, 14-23.08.2015

dodano: 31.08.2015, przez

W tym roku sekcja pływacka LKS Jedność 32 Przyszowice zorganizowała obóz sportowy w Suchej Beskidzkiej. Obóz był bardzo intensywny i ciekawy. Dla uczestników obozu przygotowano moc atrakcji: zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz wycieczki.

Uczestnicy obozu realizowali zajęcia na pływalni Fala, spacerowali po górach, grali w gry drużynowe na boisku Orlik i sali gimnastycznej, biegali, grali w tenisa stołowego. Podczas obozu zorganizowano wycieczkę do Energylandii w Zatorze. Młodzież „zdobyła” Babią Górę inaczej nazywaną również Diablakiem – masyw górski o wysokości 1725 m n. p. m., która jest położona we wschodniej części Beskidu Żywieckiego. Z najwyższego wierzchołka Babiej Góry mogli podziwiać przepiękną panoramę we wszystkich kierunkach: większość pasm Beskidów (Śląski, Żywiecki, Makowski, Mały, Wyspowy, Gorce, Tatry oraz góry Słowacji, a także kotlinę Orawsko-Nowotarską).
Nie zabrakło także wycieczki po Suchej Beskidzkiej słynącej z renesansowego zamku nazywanego „Małym Wawelem”, legendarnej karczmy „Rzym oraz Kościoła pod wezwaniem NMP. Ciekawa była też wycieczka do Zakopanego, gdzie znajduje się skocznia „Wielka Krokiew”. Młodzież zwiedziła sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach, a następnie była wycieczka na Butowowy Wierch i Gubałówkę oraz wizyta na Cmentarzu Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Oczywiście był też czas na pamiątki z wycieczki – czas wolny i zakupy na targowisku pod Gubałówką. Po ciężkim dniu w Zakopanem udaliśmy się na odpoczynek do Aqua Parku na Anatłówce.

Już dziś zapraszamy z LKS Jedność Przyszowice na kolejny obóz sportowy!!!
Jeśli chcesz ciekawie spędzić wakacje dołącz do nas – nie trzeba nawet umieć pływać!!! Wszystkiego Cię nauczymy!!!

Zdjęcia z obozu w Suchej Beskidzkiej można zobaczyć w naszej galerii !kliknij

Komentarze

Kontakt

Ludowy Klub Sportowy
Jedność 32 Przyszowice
ul. Karola Miarki 1
44-178 Przyszowice
NIP: 969-12-32-389
23 1050 1298 1000 0024 0478 8222
lksjednosc32@poczta.fm
tel: 501 563 212

Sponsorzy

PARTNERZY: